Elena oldu mu?

Elena öldü mü?

Elena ise uyanır. Yıllar yıllar sonra da Elena ölmeden önce Bonnie, Elena’nın kanından içer ve o da tekrar insana dönüşür. Böylece iki arkadaş daha uzun süre bir arada kalmış olur.

The Vampire Diaries Netflix de yok mu?

‘The Vampire Diaries’ Netflix’te mi? The Vampire Diaries Netflix Türkiye’de mevcut değil. Diğer ülkelerde Netflix’te mevcuttur ve birkaç basit adımda kilidini açabilirsiniz.

Vampir Günlükleri Elena kimi seviyor?

Damon ve Elena dolu dolu bir ilişki yaşayamadılar ama dolu dizgin bir aşk yaşadılar. Aralarında büyük bir tutku olduğu için, birbirlerine ne kadar iyi gelmeseler de bir o kadar da iyi gidiyorlardı.

The Vampire Diaries konusu nedir?

The Vampire Diaries dizisinin konusu; vampirler arasında yaşanan fantastik olaylar ve Stefan, Damon, Elena arasındaki aşk üçgenidir. Ölüp dirilenlerin, vampir olabilenlerin, cadının büyüsüne maruz kalabilenlerin ve kurt adamlara kendini kaptırabilenlerin olduğu Mystic Falls kasabasında yaşarlar.

Vampir Günlükleri Elena ne zaman dönecek?

Mystic Falls sakinleri yedinci sezonda Elena’sız bir hayata tutunmaya çalıştılar. Fakat nihayet bu ayrılık sona eriyor. Yüzyıllık bir uykuya mahkum edilen Elena yedinci sezonun sonunda uyandı.

Elena hangi sezonda vampir oluyor?

3.Sezon finalinde vampir olan Elena’yı kim vampir yaptı? -Herkes Klaus diye düşünebilir ama onu vampir yapan Damon’dı.

The Vampire Diaries hangi platformda izlenir?

Gösterim tarihi: The Vampire Diaries , her perşembe 21:00 Digiturk Dizimax Drama HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

Originals Netflixten kaldırıldı mı?

Bunun yanı sıra the originals ve teen wolf gibi diziler ®de kaldırılmış.

Stefan ve Caroline ne zaman sevgili oluyor?

Aslında Caroline daha önceki sezonlarda en az beğenilen karakterlerden biriydi ama vampir olduktan sonra kişiliği 180 derece değişti. 6. sezonun sonlarına doğru Stefan’la romantik bir ilişki yaşamaya başladı.

Stefan Salvatore ne zaman öldü?

Caroline ile birlikte olurlar ve evlenirler. Stefan, final bölümünde Katherine ile birlikte ölür.

The Originals The Vampire Diaries devamı mı?

The Originals, Klaus Mikaelson ve kökenlerin ana karakterler kadar sevilmesi üzerine çekilen The Vampire Diaries’in spin-off dizisi. Beş sezon süren dizinin final çekimleri tamamlandı.

The Vampire Diaries 8 sezon Elena geri dönecek mi?

Dizinin yaratıcısı Julie Plec, Comic-Con 2016’da The Vampire Diaries’in 8. sezon itibariyle final yapacağını, diziden ayrılırken Nina Dobrev ile yaptıkları konuşmaya istinaden de finalde Elena’yı yeniden izleme ihtimalimiz olduğunu açıklamıştı. Bu ihtimal sonunda gerçeğe dönüştü.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top